Premium Pom fraiches3 Premium Pom fraiches2

Premium Pom Fraîches

Wykorzystaj produkty z oferty Premium Pom' Fraîches, by stworzyć ciekawą propozycję dania dla Twoich klientów.

Premium Pom' Fraîches to produkty schłodzone o 3 miesięcznym terminie przydatności do spożycia. W ramach tej linii oferujemy: marynowane małe ziemniaczki i gratiny. Marynowane ziemniaczki występują w 3 różnych smakach: Lemon Pepper/marynowane ziemniaczki w sosie cytrynowo-paprykowymWild Garlic/marynowane ziemniaczki z czosnkiem niedźwiedzim i ziołami oraz Sweet Chilli&Roasted Shallots/marynowane ziemniaczki w marynacie chilli i szalotką. Poza ziemniaczkami oferuje też schłodzone gratiny: Rustic Vegetables /gratiny w sosie śmietankowym z warzywami korzeniowymiFrench Herbs / gratiny w sosie śmietankowo - ziołowym oraz Creamy Cheese / gratiny z serem i śmietanką.

Surowiec

Do produkcji marynowanych ziemniaczków Premium Pom' Fraîches używamy jednej z najlepszych odmian ziemniaka - Hansa. Jest to żółta odmiana ziemniaka o jednolitej barwie idealna do produktów Premium. Ta odmiana jest przechowywana w klimatyzowanych magazynach przez cały rok - dzięki temu jakość produktów jest wysoka i niezmienna.

Do gratinów wybieramy najbardziej odpowiednie odmiany przez cały rok, aby uzyskać idealny produkt.

Proces produkcji

Pasteryzacja daje możliwość łączenia wielu różnych składników. Podczas procesu pasteryzacji składniki są gotowane na wolnym ogniu, dzięki czemu dokładnie przenikają się, tworząc unikalny produkt o wyrazistym aromacie i strukturze. Smak produktu zostaje zachowany,a niska temperatura utrzymuje strukturę ziemniaka.

Wszystkie produkty przygotowane są wyłącznie z naturalnych składników - bez żadnych dodatków ani środków konserwujących

Korzyści 

Kluczową zaletą linii Premium Pom' Fraîches jest to, że produkty są już gotowe do konsumpcji -wystarczy je poddać krótkiej obróbce termicznej i danie gotowe!

Marynowane ziemniaczki mogą być podane zarówno na ciepło jak i na zimno, oszczędzając Twój czas i środki podczas godzin szczytu w kuchni, gdzie liczy się każda sekunda. Produkty te są uniwersalne i mogą być używane podczas wszelkich okazji, włączając bankiety, jako część dania głównego lub jako przystawka.

Gratiny mogą być użyte jako dodatek do dań głównych lub zapiekane w piekarniku z warzywami, mięsem lub rybą jako jedno danie. Produkty Aviko Premium Pom' Fraîches pomogą Ci zaserwować Twoim gościom danie o doskonałym smaku.

Chcesz wiedzieć więcej?

Chcesz dowiedzieć się  więcej na temat naszych produktów? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta: +48 58 662 43 00 lub doradcą gastronomicznym Aviko 

skontaktuj się z nami