frytki-aviko-grip-and-dip-w-ksztalcie-u-na-tacce

Niezwykle chrupiące frytki Grip ’n Dip

Grip 'n Dip - nowy produkt w asortymencie Aviko, który wniesie wiele korzyści do menu w Twojej restauracji. Specjalne frytki w kształcie litery U z wyjątkowo chrupiącą otoczką zapewniają wyjątkowe doznania kulinarne i są wprost stworzone do podawania z przeróżnymi sosami! Niezależnie od tego, czy zaserwujesz je na miejscu, czy z dostawą/na wynos, ten produkt zaprezentuje się doskonale.

deska-przekasek-frytki-trojkaty-mac-n-cheese-serowe-nuggetsy-paluszki-z-mozarella

Frytki Grip 'n Dip z delikatną chrupiącą panierką i w atrakcyjnym kształcie litery U mają wiele korzyści. Mogą być serwowane m.in. jako samodzielna przekąska z sosami domowej roboty. Gdy Twoi goście powrócą do spotkań towarzyskich, będzie to idealne rozwiązanie jako część deski z z przekąskami do dzielenia się, przynosząca radość i wyśmienity smak. Frytki Grip 'n Dip sprawdzą się także jako dodatek do dań - mięsnych, wegetariańskich i wegańskich. Przyciągający uwagę wygląd, kształt i chrupkość wydobędą z każdego posiłku to, co najlepsze. Grip 'n Dip doskonale nadają się do dostaw i na wynos. Dlaczego? Dzięki specjalnej, bezglutenowej otoczce dotrą do Twoich klientów ciepłe i chrupiące.

frytki-w-ksztalcie-u-aviko-grip-and-dip-w-pudelku

Dlaczego warto mieć Grip 'n Dip w swojej ofercie:

  • Frytki w kształcie litery U - wstępnie podsmażone i głęboko zamrożone
  • Wyjątkowo chrupiące dzięki bezglutenowej otoczce
  • Długi czas utrzymania ciepła - do 20 minut po przygotowaniu
  • Doskonale nadają się do serwowania z sosami
  • Idealne do dostaw i na wynos
  • Przygotowane na oleju słonecznikowym

Chcesz spróbować i ocenić jakość Aviko Grip 'n Dip? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata gastronomii, otrzymywać wiedzę przydatną w prowadzeniu lokalu gastronomicznego i informacje o nowych produktach i konceptach w Aviko, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA, korzystając z formularza poniżej.