ludzie-jedza-przy-stole-na-podworku

Wnosimy radość na stoły na całym świecie!

Łączymy ludzi, kultury i smaki z całego świata.

Aviko jest światowym liderem na rynku frytek chłodzonych oraz jednym z 4 największych na świecie producentów przetworzonych wyrobów ziemniaczanych. Dostarczamy szerokie portfolio chłodzonych i mrożonych produktów dla gastronomii, zarówno z ziemniaków, np. frytki, placki, puree, gratiny, specjalności cięte, jak i innych, np. krążki cebulowe, paluszki z serem mozzarella i churros.

Dzięki rozbudowanej ofercie produktów pomagamy restauratorom spełniać wszystkie życzenia ich gości. Naszym celem jest oferowanie najlepszych i najsmaczniejszych rozwiązań szefom kuchni i wszystkim innym profesjonalistom z branży gastronomicznej. Cieszymy się, że możemy wspierać biznesy naszych klientów i inspirować ich do ciągłego rozwoju.

Aviko od ponad 60 lat tworzy wartość dodaną dla swoich klientów, bazując na produktach z ziemniaków i nie tylko. Od czasu założenia w 1962 r. firma Aviko stała się europejskim liderem na rynku świeżych, mrożonych i suszonych produktów ziemniaczanych.

Nasza firma jest wspierana kapitałem firmy-matki Royal Cosun, z rocznym obrotem rzędu 2 mld EUR. To pozwala nam inwestować i nieustannie się rozwijać.

W Aviko wierzymy, że dzięki wartości dodanej produktu, każdy uczestnik rynku, począwszy od hodowców ziemniaków, odnosi sukces. A żeby ten sukces był trwały, skupiamy się zarówno na czynnikach związanych ze środowiskiem naturalnym, jak i śledzimy rynkowe trendy i słuchamy potrzeb naszych klientów. Końcowy efekt: innowacyjne produkty przynoszące korzyść wszystkim.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Aviko?

Jako jeden ze światowych liderów zaopatrujemy sektor HoReCa w chłodzone i mrożone produkty ziemniaczane i nie tylko.