Rozwiązanie dla Ciebie Wszystkie produkty

Poznaj nasz zespół

  • Marcin Czurak Marcin Czurak
    Krajowy Szef Sprzedaży Gastronomicznej
    +48 604 106 566
    marcin.czurak@aviko.pl
  • Anna Baniecka
    Szef ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - sieci
    +48 602 587 514
    anna.baniecka@aviko.pl
  • Dariusz Rudzik 2020 Dariusz Rudzik
    Regionalny Kierownik ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - sieci, Region Południe
    +48 602 559 453
    dariusz.rudzik@aviko.pl
  • Andrzej Kluwa Andrzej Kluwa
    Starszy Regionalny Szef Sprzedaży - Region Południe
    +48 602 456 153
    andrzej.kluwa@aviko.pl
  • Jozef Kwiatkowski Józef Kwiatkowski
    Regionalny Szef Sprzedaży - Region Zachód
    + 48 602 575 022
    jozef.kwiatkowski@aviko.pl
  • Marcin Walczak Marcin Walczak
    Regionalny Szef Sprzedaży - Region Północ i Centrum
    +48 602 243 658
    marcin.walczak@aviko.pl
  • Artur Grzęda Artur Grzęda
    Regionalny Koordynator ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - Region Południe
    +48 696 075 227
    artur.grzeda@aviko.pl
  • Nina Zdanowicz Nina Zdanowicz
    Regionalny Koordynator ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - Region Zachód
    +48 604 254 055
    nina.zdanowicz@aviko.pl
  • Alicja Rolbiecka Alicja Rolbiecka
    Regionalny Koordynator ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - Region Północ
    +48 602 733 006
    alicja.rolbiecka@aviko.pl
  • Mariusz Trzaska Mariusz Trzaska
    Regionalny Koordynator ds. Kluczowych Klientów Gastronomicznych - Region Centrum
    +48 602 458 897
    mariusz.trzaska@aviko.pl
  • Hanna Wencka Hanna Wencka
    Foodservice Senior Brand Manager - CEE
    +48 696 081 853
    hanna.wencka@aviko.pl
  • Karolina Bednarska Karolina Bednarska
    Specjalistka ds. marketingu
    +48 58 662 43 94
    karolina.bednarska@aviko.pl

skontaktuj się z nami