frytki-aviko-super-crunch-w-pudelku-burger-dostawa

Jak wybrać frytki najlepsze do dostaw?

Segment jedzenia na dowóz dynamicznie się rozwija, a klienci oczekują, że dostarczone dania będą miały jakość porównywalną do tej w restauracji. Jeżeli chodzi o frytki, warto postawić na te w panierce, które sprawdzają się w warunkach dostawy i dłużej niż klasyczne utrzymują ciepło i chrupkość. Są stworzone do menu na dowóz/na wynos i dają Ci pewność, że dostarczysz gościom wysoką jakość.

Chrupkość to podstawa

Frytka w panierce dłużej utrzymuje chrupkość, która jest tak ważna dla osób zamawiających jedzenie z dowozem i której oczekują za każdym razem. Przeprowadziliśmy badania, które pokazały, że aż 83% klientów uważa chrupkość za najważniejszy czynnik podczas zamawiania frytek z dostawą. W końcu nikt nie lubi miękkich frytek. Ponadto, 81% badanych zamawiałoby frytki częściej, gdyby mieli pewność, że dotrą ciepłe i chrupiące (Badanie konsumenckie Toluna Germany, sierpień 2017) - to ogromny potencjał, który możesz wykorzystać, oferując w Twoim menu na dowóz frytki w panierce, np. z linii Super Crunch od Aviko.

Aviko Super Crunch

Nasze frytki Super Crunch są pokryte specjalną, bezglutenową otoczką, dzięki której pozostają chrupiące dłużej niż te klasyczne. Otoczka działa jak bariera zapobiegająca dostawaniu się wilgoci w głąb produktu. Dodatkową zaletą takiego działania jest także dłuższe utrzymanie ciepła wewnątrz produktu. Dlatego frytki Super Crunch są odpowiednim wyborem do menu na dowóz.

Ponadto, frytki Super Crunch w warunkach dostawy długo utrzymują formę i objętość, w przeciwieństwie do frytek bez panierki, które stają się miękkie i łamią się w opakowaniu podczas transportu.

Temperatura ma znaczenie

Frytki w panierce to nie tylko dłuższa chrupkość, to także dłuższe utrzymanie temperatury, co widać na mapie ciepła poniżej.

aviko-super-crunch-mapa-ciepla-heatmapa

To oznacza, że lepiej niż klasyczne frytki zniosą warunki dostawy i można je przewozić na większe odległości. Frytki Aviko Super Crunch to gwarancja powtarzalnej wysokiej jakości, która zwiększy prawdopodobieństwo, że Twoi klienci będą ponawiać zamówienia i zostawiać pozytywne recenzje o Twojej restauracji. 

Jak dostarczać najlepsze frytki - praktyczne wskazówki

  • Wybierz frytki w panierce - dłużej niż te klasyczne pozostaną ciepłe i chrupiące.
  • Grubość cięcia ma znaczenie – im grubsze frytki, tym dłużej pozostaną ciepłe, a im cieńsze – tym dłużej będą chrupiące.
  • Frytki przygotowuj jako ostatnie, aby jak najkrócej leżały w opakowaniu, dzięki czemu dłużej będą ciepłe i chrupiące.
  • Nie sól frytek bezpośrednio, tylko podaj sól oddzielnie. Dzięki temu frytki nie stracą chrupkości.
  • Sosy i dodatki zapakuj oddzielnie.
  • Do pudełka z frytkami nie wkładaj serwetki, bo może zatkać otwory i utrudnić wentylację. Serwetkę włóż do papierowej torby, w którą zapakujesz całe zamówienie.
  • Jeżeli opakowanie nie ma otworów - wytnij je! Odpowiednia wentylacja zapobiegnie rozmiękaniu frytek.

Wybierz frytki najlepsze do dostaw

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych frytek Super Crunch, zapraszamy do zakładki Produkty lub Kontakt. Chętnie pomożemy Ci w wyborze rozwiązań dopasowanych do Twojego biznesu.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata gastronomii, otrzymywać wiedzę przydatną w prowadzeniu lokalu gastronomicznego i informacje o nowych produktach i konceptach w Aviko, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA, korzystając z formularza poniżej.