HoReCa od kuchni

  • Zielona focaccia z  papryką, cebulą, ogórkiem i chrupiącymi przekąskami serowymi z chili   serowymi z chili
  • Bogate i soczyste szaszłyki z krewetkami i chrupiącymi przekąskami serowymi z chili
  • Słoneczne ziemniaczane wariacje z pikantnym dipem dyniowym
  • Wegańskie tacos z pikantnymi przekąskami kukurydzianymi i meksykańską salsą
  • Zielona, wisenna sałatka z pikantnymi przekąskami kukurydzianymi, kozim serem i grilowaną papryką
  • Ostre koreczki koktajlowe z mozzarellą, pomidorkami koktajlowymi i z pikantnymi przekąskami kukurydzianym
  • Przepyszna płyta wegetariańska dla 2 osób

Share the fun – nowa oferta przekąsek!

Opublikowano 12/04/2018

Spędzanie czasu z przyjaciółmi w restauracjach wciąż jest jednym z najgorętszych trendów w świecie gastronomii. Odwiedzamy przeróżne lokale nie dlatego, że jesteśmy głodni, lecz uwielbiamy spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi, kolegami i koleżankami z pracy. Niewielkie przekąski w formie wspólnych posiłków stają się coraz bardziej popularne.

Wymagający konsumenci oczekują czegoś więcej niż tylko chipsów i orzeszków. Oferta finger food idealnie wpisuje się w obecny trend.

Koncept "Share the fun" od Aviko to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na ofertę przekąskową. Dzięki szerokiemu asortymentowi appetizerów z łatwością skomponujesz oryginalny talerz "Share the fun". W ostatnim czasie oferta została poszerzona o  3 nowe przekąski, z których dwie są odpowiednie dla wegan.  Stanowi to dodatkowy atut, ponieważ wpisują się również w rosnący w ostatnim czasie trend na  dania wege.

Pikantne przekąski kukurydziane (wege) - słodka kukurydza jako główny składnik  (45%)  w połączeniu z atrakcyjną, chrupiącą panierką stanowi apetyczny 15-gramowy "kąsek" o szerokim zastosowaniu: jako przekąska wege (np. w połączeniu z dipem chili), element talerza z przekąskami, a także  jako dodatek do sałatki lub wrapa. Pikantne przekąski kukurydziane mogą być przygotowywane zarówno we frytownicy, jak i piekarniku/airfryerze, co przekłada się na większą atrakcyjność tego produktu dla osób preferujących zdrowszą opcję ( mniejsza zawartość tłuszczu).

Pikantny burger kukurydziany  (wege) - produkt o podobnym składzie (większa zawartość kukurydzy - 46%), różniący się kształtem i wagą sztuki ( 100 g). Taka kombinacja przekłada się na szersze zastosowanie: można serwować go z frytkami  jako wegańską alternatywę dla tradycyjnego burgera, jako element talerza dzieląc na mniejsze części, bądź po prostu jako danie główne w połączeniu z zestawem warzyw.

Elementem wyróżniającym powyższe produkty spośród całej oferty jest delikatnie wyczuwalny aromat wędzenia  nadający wyrazistości w smaku.

Chrupiące przekąski serowe z chili (18,5g/szt.) - przekąski serowe z zieloną papryką i przyprawami, pokryte chrupiącą panierką urozmaicą talerz przekąsek dodając meksykańskiego charakteru. Chrupiące na zewnątrz i delikatnie kremowe w środku przekąski mają niepowtarzalny smak. Ich kształt i wielkość to sposób na oryginalny dodatek do dania głównego, talerza przekąsek, sałatki i wiele innych kulinarnych inspiracji.

Smacznego!