Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger Herfst Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger winter
  • aviko-pure&rustic DM 2a

HoReCa od kuchni

  • Pure And Rustic
  • Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger Herfst
  • Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger winter
  • aviko-pure&rustic hamburger_recept
  • aviko-pure&rustic DM 2a

Bądź na czasie!

Opublikowano 12/01/2018

Burger Premium stał się jednym z najbardziej popularnych dań na świecie, szczególnie teraz, gdy wyraźnie widać rosnący trend restauracji formatu fast casual oraz street foodu. By wyróżnić się spośród konkurencji, restauratorzy poszukują oryginalnych rozwiązań - mięso od lokalnych producentów, sosy przygotowane z najwyższej jakości składników itd. Warto wykorzystać też dobór oryginalnych dodatków takich jak frytki - dają one ogromne możliwości uatrakcyjnienia i wyróżnienia oferty.

Burger Premium potrzebuje dodatków Premium - zastąpienie klasycznych frytek dodatkami Premium pozwoli wyróżnić się spośród konkurencji, a co za tym idzie przyciągnąć konsumentów, którzy w dzisiejszych czasach są bardzo otwarci na nowinki i wymagający.
 
Jakich frytek szuka konsument? Odpowiedź jest prosta - każdych, z wyjątkiem klasycznych… Poniżej parę propozycji od Aviko:

  • FRYTKI SUPER CRUNCH - SUPER CHRUPIĄCE

Frytki Aviko Super Crunch swoją chrupkość zawdzięczają innowacyjnej panierce z mąki ryżowej. Utrzymują też ciepło dłużej niż klasyczne frytki, a złocisty kolor i wyjątkowy smak zdecydowanie wyróżniają je spośród innych frytek.

  • FRYTKI Z BATATÓW - NOWY TREND

Bataty mają w Polsce coraz więcej zwolenników. Konsumenci sięgają po frytki z batatów Aviko ze względu na ich wyjątkowy smak, nowinkę i właściwości zdrowotne.  Słodkie ziemniaki mają niższy indeks glikemiczny - są więc lepszą opcją dla diabetyków. Zawierają również więcej witamin A i C w porównaniu z białą odmianą. Postrzegane są jako bogata w wartości odżywcze alternatywa dla zwykłych frytek w sieciach burgerowych, a także restauracjach typu fast casual.

  • FRYTKI PURE& RUSTIC - DOMOWY WYGLĄD

Moda na domowe produkty to trend coraz bardziej wpisujący się w nasze życie. Aviko w swojej nowej ofercie proponuje Pure&Rustic - frytki ze skórką o domowym wyglądzie.

Frytki Pure& Rustic ze skórką o domowym cięciu (14x14 mm, 10x20 mm ) są dostępne przez cały rok i gwarantują powtarzalną wysoką jakość: przyjemnie chrupiącą skórkę i miękkie, puszyste wnętrze.

Frytki te tworzą naturalny efekt na talerzu bez konieczności dodatkowej pracy w kuchni.   Idealnie wpisują się w ofertę burgerową. Twoi goście nie będą zawiedzeni efektem frytek al dente, który niestety zdarza się w wielu restauracjach przygotowujących domowe frytki od podstaw.

Pobierz ulotkę w formacie PDF.

Odkryj więcej inspiracji w aplikacji AvikoPRO.

 

google play

app store