HoReCa od kuchni

  • Make a difference with appetizers 2

Wyróżnij ofertę w dostawie dzięki przekąskom

Opublikowano 15/10/2020

Konkurencja w segmencie dostaw jedzenia zdecydowanie wzrosła w ostatnich kilku miesiącach. Kolejne restauracje wprowadzają opcję na wynos/z dowozem, kluczowe staje się więc znalezienie sposobu na wyróżnienie swojej oferty wśród wielu innych na rynku.

Twórz nowe okazje jedzeniowe

Gastronomia funkcjonuje obecnie w ograniczonym zakresie, a obroty restauratorów znacząco spadły. Warto poszukać sposobów na wygenerowanie większej liczby zamówień, np. poprzez zaktualizowanie menu i kreowanie nowych okazji jedzeniowych.

Przed pandemią obserwowaliśmy, zwłaszcza wśród młodych osób, trend na spędzanie czasu w restauracjach w gronie znajomych, gdzie wspólny posiłek pełnił nie tylko funkcję zaspokajania podstawowych potrzeb, ale także, a może nawet bardziej, towarzyską. A może by tak przenieść ten trend do domów?

Wielu klientów restauracji, nawet po ich ponownym otwarciu, będzie miało obawy przed jedzeniem w lokalu i wybierze dostawę. Dlatego warto pomyśleć o tym, jak razem z daniem dostarczyć gościom restauracyjne doświadczenia, w tym przyjemność spędzania czasu przy wspólnym posiłku z rodziną i znajomymi. A ponieważ pizza dla wielu osób wciąż jest najbardziej popularną opcją do dzielenia się, masz duże pole do popisu i możesz zaoferować coś zupełnie innego - Twoi klienci będą zachwyceni! Wykorzystaj to, że wiele osób szuka nowych smaków i woli próbować wielu różnych opcji w małych porcjach niż zamówić jedno duże danie. Począwszy od samochodów wynajmowanych na minuty, przez domy i pokoje na wakacje, po osobiste doświadczenia w mediach społecznościowych - po prostu uwielbiamy się dzielić! I wygląda na to, że trend na dzielenie się jedzeniem przetrwał nawet po zamknięciu lokali gastronomicznych.

Dziel się przyjemnością także w domu!

To dla Ciebie odpowiedni moment, żeby zaoferować klientom wygodne i wyjątkowe opcje dań do dzielenia się z dowozem i na wynos. Skorzystaj z naszych inspiracji i wypróbuj koncept Share the fun w formule do dostaw.

Sprawdź, jak szef kuchni Ivo Schellen wykorzystuje przekąski Aviko, żeby wykreować na talerzu prawdziwą ucztę (obejrzyj wideo powyżej).

 

"W mojej ofercie przekąskowej zawsze

staram się stworzyć na talerzu małe

przyjęcie. Oczywiście chcę oferować

coś innego niż moi koledzy po fachu.

Dlatego podnieśliśmy jakość naszej oferty

przekąsek dzięki produktom Aviko. To

pozwoliło mi także zwiększyć liczbę opcji

przekąskowych dla wegetarian. Jakość

przekąsek Aviko jest wysoka, ponieważ

większość z nich jest produkowana

w Hiszpanii - ojczyźnie tapas."

Ivo Schellen

 

Dlaczego przekąski?

 

Sposób prezentacji robi różnicę

Make a difference with appetizers 2

Czasami sposób łączenia produktów i pakowania potrafi zrobić dużą różnicę. Dzięki temu konceptowi tworzysz coś wyjątkowego dla klienta odbierającego zamówienie. Pudełko z przekąskami na małe co nieco w domu. Będzie to chwila zabawy i radości, więc zaprezentuj je w taki właśnie sposób!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych przekąskach? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Produkty

Appetizers

Przekąski
Tradycyjne pory jedzenia posiłków tracą na popularności. Gorącym trendem są obecnie talerze przekąsek do dzielenia się serwowane z napojami.

Ivo Schellen

Home Delivery Ivo

"W mojej ofercie przekąskowej zawsze staram się stworzyć na talerzu małe przyjęcie."