HoReCa od kuchni

  • delivery-kick-off-news

Rozwiń z nami ofertę na dowóz

Opublikowano 02/10/2020

Wszyscy wiemy, jak ciężkie dla naszego sektora były ostatnie miesiące, a konsekwencje pandemii i jej ewentualnych kolejnych fal będą odczuwalne jeszcze długo. Jedno jest pewne: segment jedzenia na dowóz będzie nadal rosnąć.

Tym, co z pewnością zauważymy w kolejnych kilku miesiącach, jest tzw. nowa normalność - taka, w której coraz więcej osób i coraz częściej będzie zamawiać jedzenie do domu.

Przed restauracjami, które oferują dowozy lub menu na wynos, otwierają się ogromne możliwości rozwoju, a my nieustannie pracujemy nad tym, aby pomagać naszym partnerom w wykorzystaniu okazji i wyjściu z tego trudnego czasu silniejszymi.

Jak możemy Cię wesprzeć w rozwoju oferty jedzenia na dowóz?

Zajrzyj do naszej broszury dedykowanej konceptowi Aviko Delivery i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Pobierz broszurę Aviko Delivery

W nadchodzących miesiącach skupimy się na wspieraniu Cię we wprowadzaniu/rozwoju oferty jedzenia na dowóz, koncentrując się na następujących obszarach:

  • Rozwiązania: Począwszy od najbardziej chrupiących frytek na rynku, Super Crunch, po ogromny wybór przekąsek, które długo zachowują ciepło, chrupkość i kształt, Aviko oferuje rozwiązania produktowe idealnie dopasowane do oferty na dowóz. Opracowaliśmy także rekomendacje dotyczące opakowań, żebyś miał pewność, że Twoje dania dotrą do klientów w doskonałym stanie.

  • Spostrzeżenia: Trzymamy rękę na pulsie, śledzimy trendy i wyniki badań oraz zlecamy własne badania, żeby pomóc Ci być zawsze na bieżąco.

  • Inspiracje: Współpracujemy z szefami kuchni, w tym z szefem kuchni Aviko - Didierem Verschueren'em, żeby opracowywać pyszne i przynoszące zyski dania do oferty z dowozem, które Twoi klienci pokochają.

  • Współtworzenie: Podczas warsztatów i sesji wspólnie z naszymi szefami kuchni będziesz poznawać nowe produkty i inspiracje, żeby wypracować rozwiązania szyte na miarę dla swojego biznesu.

  • Innowacje: Nasz dział badań i rozwoju nieustannie pracuje nad rozwojem nowych produktów oraz testowaniem i ulepszaniem tych istniejących. Sprawdzamy także różne opakowania, żeby oferować Ci najlepsze rekomendacje i pomagać rozwijać Twoją ofertę na dowóz.

  • Edukacja: Od porad dotyczących pakowania produktów w dostawach po wiedzę o tym, jak wprowadzić ofertę na dowóz, jak ją promować w swoich mediach społecznościowych, jak budować lojalność klientów i wiele innych tematów, które pomogą Ci rozwijać biznes.

Jesteśmy tu, żeby Cię wspierać i pomagać rozwijać Twój biznes, bo wierzymy, że w partnerstwie Twój sukces jest także naszym sukcesem.

Pobierz broszurę Aviko Delivery

Delivery brochure

Aviko Delivery