HoReCa od kuchni

  • Wydrążone ziemniaki ze skórką 1
  • Wydrążone ziemniaki ze skórką 2
  • Wydrążone ziemniaki ze skórką 3
  • Wydrążone ziemniaki ze skórką 4
  • Wydrążone ziemniaki ze skórką 5

Ręcznie wydrążone ziemniaki ze skórką – nowy produkt Aviko!

Opublikowano 26/09/2019

Coraz szybszy styl życia w miastach przełożył się na zmiany w naszych nawykach żywieniowych – tradycyjne posiłki coraz częściej zastępujemy małymi przekąskami, którymi można podzielić się z bliskimi. Obserwujemy również, że konsumpcja dań opartych o warzywa jest większa niż kiedykolwiek.

Wydrążone ziemniaki ze skórką to produkt, który pozwoli Ci odpowiedzieć na najnowsze trendy, takie jak rosnąca liczba ludzi ograniczających mięso w diecie czy wzrost liczby gości poszukujących w menu opcji do dzielenia się. Jest to szybkie i proste rozwiązanie produktowe mające wiele zastosowań, od przekąski, poprzez talerz do dzielenia się, aż po catering.

Czas przygotowania to 3,5 min we frytownicy i 10 min w piecu konwekcyjnym. Zarówno smażone, jak i pieczone zachowują chrupiącą skórkę, także po napełnieniu farszem. Idealne do nadziewania, wydrążone ziemniaki ze skórką pozwolą Ci się wyróżnić smakiem autorskich farszy.

Zainspiruj się gotowymi rozwiązaniami od Aviko: Ćwiartki ziemniaków z nadzieniem z awokado, Połówki ziemniaka z farszem z ciecierzycy i szpinaku, czy Wegańskie guacamole w połówkach ziemniaka.

Wykorzystaj trend na dzielenie się i maksymalizuj zyski!

 

PRODUKT

Wydrążone ziemniaki ze skórką 1/4

Baked Potato Skins ¼

PRODUKT

Wydrążone ziemniaki ze skórką 1/2

Baked Potato Skins ½