HoReCa od kuchni

  • Coated fries

Jak wybrać frytki najlepsze do dostaw?

Opublikowano 03/10/2020

Segment jedzenia na dowóz dynamicznie się rozwija, a klienci oczekują, że dostarczone dania będą miały jakość porównywalną do tej w restauracji. Jeżeli chodzi o frytki, warto postawić na te w panierce, które sprawdzają się w warunkach dostawy i dłużej niż klasyczne utrzymują ciepło i chrupkość. Są stworzone do menu na dowóz/na wynos i dają Ci pewność, że dostarczysz gościom wysoką jakość.

Chrupkość to podstawa

Frytka w panierce dłużej utrzymuje chrupkość, która jest tak ważna dla osób zamawiających jedzenie z dowozem i której oczekują za każdym razem. Przeprowadziliśmy badania, które pokazały, że aż 83% klientów uważa chrupkość za najważniejszy czynnik podczas zamawiania frytek z dostawą. W końcu nikt nie lubi miękkich frytek. Ponadto, 81% badanych zamawiałoby frytki częściej, gdyby mieli pewność, że dotrą ciepłe i chrupiące (Badanie konsumenckie Toluna Germany, sierpień 2017) - to ogromny potencjał, który możesz wykorzystać, oferując w Twoim menu na dowóz frytki w panierce, np. z linii Super Crunch od Aviko.

Nasze frytki Super Crunch są pokryte specjalną, bezglutenową otoczką, dzięki której pozostają chrupiące dłużej niż te klasyczne. Otoczka działa jak bariera zapobiegająca dostawaniu się wilgoci w głąb produktu. Dodatkową zaletą takiego działania jest także dłuższe utrzymanie ciepła wewnątrz produktu. Dlatego frytki Super Crunch są odpowiednim wyborem do menu na dowóz.

Ponadto, frytki Super Crunch w warunkach dostawy długo utrzymują formę i objętość, w przeciwieństwie do frytek bez panierki, które stają się miękkie i łamią się w opakowaniu podczas transportu.

Temperatura ma znaczenie

Heatmappl

Frytki w panierce to nie tylko dłuższa chrupkość, to także dłuższe utrzymanie temperatury, co widać na mapie ciepła powyżej. To oznacza, że lepiej niż klasyczne frytki zniosą warunki dostawy i można je przewozić na większe odległości. Frytki Aviko Super Crunch to gwarancja powtarzalnej wysokiej jakości, która zwiększy prawdopodobieństwo, że Twoi klienci będą ponawiać zamówienia i zostawiać pozytywne recenzje o Twojej restauracji. 

Jak dostarczać najlepsze frytki - praktyczne wskazówki

Pl Fries Table

Wybierz frytki najlepsze do dostaw

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych frytek Super Crunch, zapraszamy do zakładki Produkty lub Kontakt. Chętnie pomożemy Ci w wyborze rozwiązań dopasowanych do Twojego biznesu.

Poznaj innowacyjne opakowanie Aviko

Jak personalizować zamówienia w dostawie

Pobierz broszurę Aviko Super Crunch

Delivery brochure

Pobierz broszurę z portfolio frytek Aviko Super Crunch pełną wskazówek i inspiracji, które pomogą Ci rozwinąć ofertę na dowóz.

Max Mossink

Home Delivery Max

"Moi goście lubią zamawiać frytki i oczywiście chcą, żeby były chrupiące."