HoReCa od kuchni

  • halloween bites 2
  • halloween bites 3
  • halloween bites 1

PRZYGOTUJ HALLOWEENOWE MENU PROSTO OD LUCYFERA

Opublikowano 20/10/2019

Nadchodzi Halloween – święto, które w ostatnich latach cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Ciężko jest określić, kto jest bardziej podekscytowany zbliżającą się “nocą strachów” – dzieci, które nie mogą się już doczekać zabawy w „cukierek albo psikus”, czy właściciele lokali gastronomicznych, którzy liczą na większy ruch i dodatkowe zyski?

Zaskocz swoich gości wyjątkowym, tematycznym menu i wykorzystaj tę okazję, by zwiększyć swój przychód! Masz jeszcze mnóstwo czasu, by odpowiednio przygotować swój lokal na nadchodzącą noc. Nie wiesz od czego zacząć? Nie przejmuj się, pomożemy Ci wypromować Twój lokal.

Nie da się ukryć, że najprostszym sposobem w biznesie gastronomicznym jest przygotowanie odpowiedniego menu.  Jest to przede wszystkim sezon dyni, co jednak nie oznacza, że musi ona dominować. Wręcz przeciwnie - warto się tu wyróżnić! Postaw na piekielnie ostre przekąski!

Specjalnie na tę okazję poszerzyliśmy naszą ofertę o Aviko Halloween bites - przekąski wg przepisu Lucyfera :). Połączenie sera Cheddar i pikantnych papryczek jalapeño zamknięte w atrakcyjnej panierce sprawia, że ten apetyczny 19-gramowy "kąsek" idealnie wkomponuje się w menu na Halloween.  Produkt jest łatwy w przygotowaniu - wystarczy rozgrzać fryturę do 175°C i smażyć przez 3,5 minuty. Dodatkowym atutem jest stała ilość sztuk w paczce, co znacznie ułatwia kalkulację kosztową potraw.

Przekąski Aviko Halloween bites mogą być podane jako element talerza z przystawkami, jako składnik sałatki, lub po prostu jako przekąska. Odwiedź zakładkę przepisy i poszukaj inspiracji dostosowanych do Twoich potrzeb!

Po więcej informacji skontaktuj się z przedstawicielem Aviko.

Produkt

halloween bites product

Halloween Bites 5x1000g

POSM

halloween stand

Zapytaj o szczegóły