HoReCa od kuchni

AvikoPRO – nowe funkcjonalności i możliwości

Opublikowano 18/03/2019

AvikoPRO – mobilna aplikacja od Aviko – może dostarczyć wielu inspiracji dla Twojej kuchni. O każdej porze i w dowolnym miejscu masz łatwy dostęp do portfolio produktów Aviko oraz inspirujących przepisów, a w razie jakichkolwiek pytań, w szybki sposób znajdziesz kontakt do zespołu sprzedażowego. I co bardzo ważne – dzięki AvikoPRO jesteś na bieżąco z rynkowymi trendami i nowinkami.

Dodaliśmy właśnie nowe funkcjonalności w aplikacji. Co się zmieniło? Teraz w głównym panelu znajdziesz przycisk wideo, dzięki któremu obejrzysz filmy z przepisami bezpośrednio w aplikacji, zamiast szukać ich na YouTube. Filmy możesz filtrować wg grupy produktowej albo typu posiłku (np. danie główne, deser, bufet). Przy każdym filmie masz możliwość kliknięcia w "Szczegóły produktu" i dowiedzenia się więcej o produktach wykorzystanych w danym przepisie.

Ale to nie wszystko :-) Filmami możesz się dzielić ze znajomymi, klikając w przycisk "Udostępnij" i wybierając preferowany sposób, np. e-mail czy Facebook.

Aplikacja jest dostępna w wersji na systemy iOS i Android, możesz ją pobrać bezpłatnie, wchodząc na stronę http://avikopro.com/avikopro.qbpage?language=pl

W AvikoPRO znajdziesz obecnie ponad 150 przepisów i 35 filmów, ale to nie koniec, ponieważ stale dodajemy kolejne inspirujące materiały, z których możesz korzystać w Twojej kuchni. Gotowe rozwiązania czekają na Ciebie. Wchodzisz w to?