HoReCa od kuchni

50 twarzy frytek Aviko

Opublikowano 02/05/2016

Oferta lokali gastronomicznych zmienia się w sposób dynamiczny, dostosowując się do nowych trendów społecznych. Lubimy spędzać czas wolny ze znajomymi ‘na zewnątrz’ i doświadczać nowych doznań kulinarnych.

Poszukujemy lokali z przyjaznym otoczeniem i smacznie przygotowaną ofertą. Jakość oferty jest ważna, ale jeszcze ważniejszy jest sposób jej podania- tutaj oczekujemy zaskakujących rozwiązań.

Zachęcamy do obejrzenia 50 inspiracji dotyczących frytek. Pokazujemy, w jaki sposób można podać frytki tak, by wyglądały oryginalnie jako dodatek do dania lub przekąska.

Frytki mogą być podane klasycznie- jako dodatek na talerzu, albo w doniczce, koszyku, kubku metalowym, szklance, czy na specjalnym papierze - liczy się każdy pomysł i kreatywne podanie.

Film trwa 4 minuty i chcielibyśmy, by był inspiracją dla naszych Klientów

W roli głównej:  frytkowa klasyka taka, jak Aviko frytki Super Longs Steakhouse, ale także najnowsza oferta jak frytki Super Crunch- wyjątkowo chrupiące, Pure & Rustic fries- frytki ze skórką o nieregularnym cięciu oraz modne Sweet Potato Fries- frytki z batatów.