Aktualności

  • churros 2
  • churros 6
  • churros 5
  • churros 4
  • churros 3
  • churros 1

Churros – hiszpański przysmak króluje na świątecznych jarmarkach

Opublikowano 19/12/2018

Świąteczny nastrój w miastach coraz mocniej czuć za sprawą bożonarodzeniowych jarmarków, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Na miejscu będzie można podziwiać świąteczne ozdoby, kupić oryginalne upominki, a także skosztować pysznych, rozgrzewających przysmaków.

Dla biznesu gastronomicznego jest to możliwość dodatkowego zysku, pod warunkiem, że poświęci się czas na opracowanie odpowiedniego konceptu, który sprosta oczekiwaniom odwiedzających, a dodatkowo przyniesie zakładany zwrot z inwestycji.

Odwiedzając bożonarodzeniowe stoiska z przysmakami ludzie są bardziej otwarci na nowe, oryginalne smaki. Jednocześnie, ze względu na często towarzyszący mróz niechętnie czekają na dania, których czas przygotowania przekracza przysłowiowe 5 minut. Jak zatem to połączyć? Wybierz oryginalny produkt, który przygotujesz w zaledwie kilka minut! Nasza podpowiedź - słodkie hiszpańskie ciasteczka Churros.

Pomimo łatwości w przygotowaniu, zrobienie Churros może okazać się bardzo czasochłonne i skomplikowane, szczególnie podczas godzin szczytu. Dlatego też przygotowaliśmy gotowe rozwiązanie - głęboko mrożone Churros Aviko. W ofercie dostępne są dwa rodzaje Churros: proste i w kształcie pętli. Dodatkowym atutem jest stała waga sztuki ( 11g lub 18 g w zależności od kształtu), która ułatwia kalkulację kosztową.

Ten tradycyjny hiszpański przysmak to idealny wybór na chłodne, zimowe spacery. Perfekcyjnie komponują się z gorącą kawą lub czekoladą.  

Rozgrzej serca swoich klientów słodkim przysmakiem od Aviko! : )