Aktualności

Rok x

streetfood2

Hamburgery są niewątpliwie jednym z najpopularniejszych dań na świecie. Można je znaleźć wszędzie, zwłaszcza teraz, gdy „uliczne” jedzenie staje się coraz popularniejsze.

Czytaj więcej
churros 3

SŁODKIE HISZPAŃSKIE CHURROS

Opublikowano 2017-06-12

Zacznij czerpać korzyści z pysznych churros!

Czytaj więcej
Hania wywiad

NOWOCZESNY DOSTAWCA W GASTRONOMII

Opublikowano 2017-05-10

Dostawca w gastronomii – takie hasło kojarzy się z zagubionym przedstawicielem handlowym biegającym z katalogiem produktów od restauracji do restauracji. Tymczasem dla Aviko to pieśń przeszłości.

Czytaj więcej
made solutions

Aviko łączy siły i doświadczenie z liderami polskiej gastronomii!

Czytaj więcej
AvikoPRO

Mobilniej, szybciej, wygodniej!

Czytaj więcej
Gluten Free Heroes 3

MODA NA BEZGLUTENOWE MENU

Opublikowano 2016-10-31

Badania pokazują, że prawie 60% osób nie wie, iż frytki są produktem bezglutenowym. Ziemniaki same w sobie nie zawierają glutenu – dopiero sposób, w jaki są z nich przygotowywane produkty decyduje, czy ich późniejsze spożycie będzie miało skutki uboczne dla osób z nietolerancją glutenu.

Czytaj więcej
Zapiekanka z wieprzowiną w sosie barbecue

Placki ziemniaczane Aviko to produkty o wyraźnym smaku i naturalnym, domowym wyglądzie. Od dziś dostępne w wersji bez glutenu- podobnie jak pozostałe produkty z linii Rösti.

Czytaj więcej
gratins 5

BONJOUR GRATINS!

Opublikowano 2016-10-28

Gratiny ziemniaczane Aviko to szybki i łatwy sposób dodania klasycznej potrawy kuchni francuskiej do menu. Dzięki odpowiedniemu połaczeniu wysokiej jakości składników - talarków ziemniaczanych i sosu śmietanowego - gratiny doskonale zachowują swój kształt, nawet po godzinie od przygotowania.

Czytaj więcej
Mix to go - Aviko

Mix2Go

Opublikowano 2016-06-15

Poznaj nasz koncept sprzedażowy – nie sprzedawaj tylko frytek i zarabiaj więcej z Mix2go! Klienci są coraz bardziej wymagający i poszukują nowych doznań smakowych. Jeśli chcesz ich zaskoczyć i wyróżnić się od innych- zaproponuj coś innego niż tylko frytki.

Czytaj więcej
share the fun1

Idea 'Share the fun' trafia w gusta młodych i wymagających klientów, którzy poszukują w ofercie przekąskowej czegoś więcej niż tylko orzeszki, czy chipsy.

Czytaj więcej
super crunch 9.5mm hamburger

Super Crunch to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty z wyjątkową jakością, oferujące coś szczególnego i będące alternatywą dla klasycznych frytek.

Czytaj więcej
50 twarzy frytek Aviko (1)

50 twarzy frytek Aviko

Opublikowano 2016-05-02

Oferta lokali gastronomicznych zmienia się w sposób dynamiczny, dostosowując się do nowych trendów społecznych. Lubimy spędzać czas wolny ze znajomymi ‘na zewnątrz’ i doświadczać nowych doznań kulinarnych.

Czytaj więcej
burger2

Bądź na czasie!

Opublikowano 2016-05-02

Oferta lokali gastronomicznych zmienia się w sposób dynamiczny, dostosowując się do nowych trendów społecznych.

Czytaj więcej
new webpage

Nowa odsłona

Opublikowano 2016-03-22

Z przyjemnością informujemy o nowej stronie internetowej Aviko poświęconej gastronomii.

Czytaj więcej